Patrick motors

Aia- ja metsatehnika remont, hooldus ning varuosad

Võidusõidutehnika ehitus ja hooldus

Mototehnika remont ja hooldus

Kardiklubi(kool)

Kardiklubi

Patrick Motors

Patrick Motors kardiklubi on välja kujunenud kontseptsioonist Isalt-Pojale. Klubis saavad sõita kõik, kes soovivad oma tehnikaga osaleda Eestis kui ka välisvõistlustel kardispordis. Samuti on võimalik rentida- ja tellida kogu võidusõiduteenus meilt. Isad on mehaanikuks ja pojad sõitjad, võimalik ka erinevad võidusõidu paketid.

Põhisõitjaks on Patrick Sarapuu, kes alustas oma kardi võidusõidu teed aastal 2015, kui tegi oma esimesed tiirud hobikardiga Põltsamaal Kuningamäe kardirajal. Tänaseks on ta Iame Series Estonia Championship 2021 võitja X30 Junior klassis ja Rotax Junior parim eestlane ning OKJ klassis top 5.

Kõige esimene kokkupuude kardispordiga Ragnaril oli nooruses, kui sai Heveko Racing tiimiga erinevatel võistlustel kaasas käidud ja iga vaba hetke nende garaazis veedetud. Tänaseks sõidavad juba karti meie pojad ja on koos võisteldud mitmetel võistlustel ja treeningutel. Klubi on saavutanud meil 2021 aastaks juba väga professionaalse taseme ning meiega on oodatud liituma kõik huvilised.

Lisaks oleme Synergy karditootja ametlik maaletooja ja esindaja Eestis, seega oleme valmis pakkuma terviklikku võidusõidu lahendust Teile.

Tiimi juht ja mehaanik: Ragnar Sarapuu

Sõitja: Patrick Sarapuu

Koostööpartnerid: Ragnar Off-Road House 

Liitu klubiga

Kui tunned, et tahad teha oma asja ja väikses tiimis, siis võta meiega ühendust.

Meeskond

Patrick Motors